KOMPLEXNÍ MĚŘENÍ A 3D TISK


- kompletní využití 3D laboratoře firmy KASKO!

V současné době jsme schopni zajistit komplexní měření, tvorbu měrových postupů, konstrukci a výrobu na 3D tiskárně technologií FDM. Měření provádíme dle konkrétních požadavků zákazníka od jednotek milimetrů až do jejich tisíců.

Naše laboratoř disponuje profesionálním vybavením, a to přístroji IMS Impact, WERTH Scope-Check, ATOS – Triple Scan II, konturografem, 3D tiskárnou PRUSA MK2 a další.

3D LABORATOŘ

ATOS – Triple SCAN II dokáže pomocí modrého světla a projekční technologie vytvořit model měřeného dílu, který lze kompletně vyhodnotit dle konkrétních zadání měření. K dispozici jsou objemy na měření dílů od velikosti v řádu milimetrů až po metrové díly. Výstupem z tohoto přístroje je barevná mapa dílu, klasický měrový protokol, živý projekt k prohlížení či vyhodnocení a 3D model dílu.

WERTH Scope-Check je multisenzorový měřící přístroj, který kombinuje měření dotekem a kamerou v jedné úloze. Díky této kombinaci je vhodný na měření úloh, kde je zapotřebí spojit výhody kontaktního snímání s optickým.  Pro menší díly, přesné měření i většího množství dílů + podrobný sken malých detailů.

Wenzel LH 87  je přesný, dynamický a spolehlivý souřadnicový stroje. LH je universální a pružný stroj pro různé aplikace s revolučním designem. Nabízí vysokou mechanickou přesnost, perfektní ergonomii a dynamiku. Tato nová generace strojů je vybavena novým inkrementálním odměřováním extrémně odolným proti nečistotám. Tím je docíleno přesného vyhodnocení polohy a stability při zachování vysoké rychlosti ve všech třech osách.